4/02/2012

Otworzyłem koperty .....

Z całego tego emigracyjnego obłędu zostały nam koperty z badań medycznych. Z napisami jak z dobrego filmu sensacyjnego, ściśle tajne nie otwierać, grozi deportacją itp. hehe.Robiąc więc porządki, postanowiliśmy je ... otworzyć, bo proces już sie dla nas zakończył i cała ta szopka z tymi badaniami to już wg. mnie szczytowe osiągnięcie paranoi aplikacyjnej. 
Choć może i ma to jakiś, sens jak się ludzi straszy takimi kopertami. Ostatni test na emigranta czy umiesz przestrzegać prawa i ciekawość Cię nie zeżre ;-). 

My wytrzymaliśmy i ... mamy tego PR. A co jest w kopertach? Nic specjalnego, po prostu oryginał formularza z badań medycznych z adnotacjami lekarzy. Tu prawo do tajemnicy lekarskiej jest dobrze strzeżone i nie wolno ujawniać stanu zdrowia pacjenta nikomu oprócz jego samego .. i oficera emigracyjnego ;-)).
To taka mała ciekawostka jakby kogoś korciło aby to otworzyć przed akceptacją jego podania.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Etykiety

relaks (8) emigracja (6) ekonomia (5) polityka (5) rekreacja (5) dylematy rodzica (4) pomoc socjalna (4) Boże Narodzenie (3) koszty życia w Australii (3) obywatelstwo (3) praca na emigracji (3) przyroda (3) wycieczki po Melbourne (3) życie na obczyźnie (3) akcje charytatywne (2) bezrobocie (2) ciekawostki z życia wzięte (2) cudowna Australia (2) dziwy natury (2) dźwięki z Australii (2) edukacja na emigracji (2) emigracja do Australii (2) komentarz polityczny (2) koszt domów (2) latawce (2) lato w Melbourne (2) muzeum (2) plaża (2) polityka emigracyjna (2) praca w AU (2) psychika emigranta (2) rok szkolny (2) rozrywka (2) szkoła (2) upały (2) wakacje w Australii (2) wspólnota (2) wycieczki za miasto (2) zarobki (2) zarobki w Australii (2) zasiłki socjalne (2) życie na emigracji (2) Australijskie wina (1) Wielkanoc na antypodach (1) agencje pracy i pomocy społecznej (1) antyimigracja (1) ashcomb maze (1) badania (1) dodatki na dzieci (1) emigracja przez edukację (1) figury z piasku (1) footy (1) głosy ptaków (1) imigracja (1) inna droga do Australii (1) kookaburra (1) koszt życia w Melbourne (1) leczenie (1) mundurki szkolne (1) ogrody lawendowe (1) ogród botaniczny (1) owoce (1) podróze (1) porady emigracyjne. (1) pośrednictwo wizowe. (1) praca na outback (1) praca przy zbieraniu owoców (1) restauracje (1) styl życia (1) szkoła średnia (1) tenis (1) test medyczny (1) umowy o pracę (1) wiosna w Melbourne (1) wymagania zdrowotne na pobyt stały (1) wypoczynek (1) wystawa (1) węże (1) zabudowa wiktoriańska (1) zdrowe żywienie (1) złoto w Australii (1)